sousedé

Arogantní lidská prasata

Kdysi dávno ve středověku bylo zvykem vylévat z okna splašky a jiný odpad. Zdá se, že dnes v 21. století lidé na zvyky svých předků nezapomněli. Každé ráno, nacházím na své terase odpad po cizích lidech od flusanců, po nedopalky, papírky a kdo ví co vše. To, že jedni omezují ve výkonu vlastnických práv jiné zřejmě nikomu z mých sousedů, nevadí. Viz obrázky.

Vrcholem arogance jsou prasata od rodiny Mikových v Brně, kteří vyloží na balkon z vnější strany mokré cosi a nechají to téct sousedovi přímo na hlavu a pod nohy, kdyby náhodou vyšel ven a chtěl využívat svou trasu, tak má chudák smůlu. Jako kdyby tito lidé neměli vanu, nebo lavór kam vlastní svíčník nechat odtéct a neobtěžovat svým jednáním okolí, tj. cizí lidi.

Sousedé

Sousedé jsou zvláštní druh „statku“.  Jistým způsobem je prostě máte, ale nevlastníte je a dost dobře s nimi nijak extra nemůžete manipulovat, zvláště pak, pokud jsou to dárečky, co neznají pravidla slušného chování. Záměrně nepíši nic o tom co je správné či nikoliv z pohledu právního, to bych si musel vysnít někoho, kdo se snad nenarodil. Ale ve zkratce s těmito dary – sousedy se dá nějakým způsobem vycházet. Nakonec nikdo nejsme dokonalý a každý najde na někom chyby. Pokud jako já vlastníte terasu, čas od času na ní najdete různé artefakty, které naopak člověka nenazlobí, ale spíše pobaví. Takže pokud vás nezabije kdosi kovovým šroubem nebo padající pumpičkou. Čas od času najdete i nějakou tu „podprdu“, léky na potlačování bolesti apod. Abych si jakoby nevymýšlel, přikládám foto podvazkové punčochy od jedné zatím neznámé sousedky, co si zřejmě na své sodní a dosti drahé prádlo nedává dostatečný pozor.

Štítky