Brno

Zoo Brno Vzpomínky I.

Krátké vzpomínky na letní dny a procházku Zoo v Brně pozorováním nějakých zvířat. Surikaty nelze vynechat, nebyly to to ony, kdyby také nepozorovaly co se děje kole. Ten zbytek se jen tak loudá a přežvykuje.

Kategorie

Řidiči DpmB a parkování v odbočovacím pruhu

Taková tradice v porušování předpisů dodržována na každodenní bázi, tiše a vědomě akceptována P ČR a MP Brno jenom proto, že tzv management DpmB a vedení města je totálně nekompetentní a řidiči DpmB představují arogantní lopaty. Zajímavé, je že počet těch, co tento bordel začíná akceptovat tiše narůstá i přes to, že jsou autoritami za podobné jednání v tom samém městě a té samé lokalitě penalizováni.

Arogantní lidská prasata

Kdysi dávno ve středověku bylo zvykem vylévat z okna splašky a jiný odpad. Zdá se, že dnes v 21. století lidé na zvyky svých předků nezapomněli. Každé ráno, nacházím na své terase odpad po cizích lidech od flusanců, po nedopalky, papírky a kdo ví co vše. To, že jedni omezují ve výkonu vlastnických práv jiné zřejmě nikomu z mých sousedů, nevadí. Viz obrázky.

Vrcholem arogance jsou prasata od rodiny Mikových v Brně, kteří vyloží na balkon z vnější strany mokré cosi a nechají to téct sousedovi přímo na hlavu a pod nohy, kdyby náhodou vyšel ven a chtěl využívat svou trasu, tak má chudák smůlu. Jako kdyby tito lidé neměli vanu, nebo lavór kam vlastní svíčník nechat odtéct a neobtěžovat svým jednáním okolí, tj. cizí lidi.

Parkování v odbočovacím pruhu

Parkování v odbočovacím pruhu je specialita řidičů DPMB v Brně. Loni v listopadu jsem se s tímto nešvarem se začal zabývat podobněji, nakolik podle řečí mnoha lidí využívajících ulici Akademická v Brně je tento problém dlouhodobý a policie ČR jej není ochotna řešit.

Původně jsem těmto řečem nevěřil, vždyť jde o jasné porušování Zákona č. 361/2000 Sb. § 27 ods. 1,

písm. e. Zde se uvádí následující:

㤠27

Štítky

Lom Hády v zimě

Procházejíc své fotky z Brna přicházím na to, že jich mám spoustu ale spoustu nepublikovanou. V tomto krátkém příspěvku nabídnu několika zimních fotek Lomu Hády.

Kategorie

Debilové na brněnských silnicích

Aneb kde si dávat v Brně na neukázněné řidiče pozor. Jakkoli se za volantem snažíte dávat pozor a jezdíte tzv. defenzivně, pokaždé se najde debil, který vás svou jízdou a nedodržováním, či spíše nerespektováním předpisů, pokud nepřizabije, tak dovede k šílenství.

Noční Petrov

Noční Petrov – jeden a ten samý a pořád jiný. Procházejíc starší fotky jsem našel nikdy nepublikované fotografie nočního, večerního Petrova (katedrála sv. Petra a Pavla). Jak tak koukám, foceno s různými objektivy z trochu odlišných míst ale mraky a světla byly skoro stejné.

Kategorie