O mně

Libor Tesař je amatérský nadšenec fotograf s několikaletou praxí počítačového grafika, který se v současné době ve svém volném čase kromě fotografování v exteriérech a interiérech zabývá také zpracování fotografií a jejich postprodukcí. Při svém snažení se snaží využívat v nejvyšší možné míře přirozeného světla následné práce s ním. Výsledkem jeho práce jsou tak fotografie, které zobrazují přirozený zjev fotografovaného objektu či scény, při co nejmenším možném zásahu v postprodukci.

Libor Tesař také rád cestuje a to jak do osídlených, městských zástaveb, tak na venkov, nebo do nedotčené přírody, které poskytují dostatečný zdroj inspirace pro fotografii.

Aktivity spojené s touto zálibou, focením, jej “donutily“ vrátit se částečně zpět k profesi počítačového grafika a vytvořit svůj osobní web. Tímto krokem se vyhnul tradičním sociálním sítím jejich agresivním obchodním podmínkám, což však neznamená, že komunikace s příznivci je těmito způsoby zatracena.

Mimo svůj pracovní život a fotografování, kterému věnuje většinu svého času, se Libor Tesař s oblibou zabývá sportem, posilováním a ježděním na kole ale i běžnému sociálně společenskému životu. Proto i příspěvky z této oblasti mohou být na těchto stránkách nalezeny.