UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, zkušenosti bývalého klienta.

UniCredit Bank je katastrofou na poli financí. Hlava 22 poskytovala mnohem víc logiky, než procesy, kterými se jakoby UCB řídí a zaměstnanci jednají vůči klientovi.

Jeden příklad za vše. 25. 02. 2020 jsem osobně zašel na pobočku rušit veškeré účty, pod 30 minutách pobíhání několika zaměstnanců, jsem donutil nějakou bankéřku, aby mi vystavila doklad, že veškeré účty jsou zrušeny. Poskytl jsem číslo účtu, kdyby byl přebytek nebo došlo něco na zrušený účet nečekaně.

Sama by to neudělala, prý vše je nastaveno automaticky. Prdlajs. Ani kartu nechtěla, když jsem jí donutil převzít, zjistil jsem, že přestane fungovat 14 dnů před zaniknutím BÚ, pracovník banky to nevěděl, také nikdo, opakuji nikdo nevěděl jak je to s poplatkem, pokud ruším účet na který už nebudou zasílány finance.

Zodpovězeno po 30 dnech přes reklamaci způsobem jako kdybych já byl zaměstnanec banky a nějaká kráva mě zaučovala.

No ta teď to nejlepší. Po měsíci mě SMS banka vyzývá, abych došel osobně na pobočku ověřit mou totožnost. Řešeno reklamací, jestli jsem vypověděl služby, totožnost musela být ověřena.

Po dvou týdnech další SMS abych šel na pobočku, že prý nezrušili všechny účty, opět reklamace se zasláním kopie dokladu, kde byly rušeny všechny účty, s tím, že nejsem odpovědný za průsery pracovníků banky.

Pod dalším měsíci SMS, že prý mám přeplatek od pojišťovny, ať zavolám na 840140014 a nahlásím, kam mi mají peníze poslat.

Opět reklamace a posílám sken dokumentů, kde je účet uveden s dotazem, co za debili v UCB pracuje, jestli neumí číst a používat vlastní dokumenty.

Mezitím volám na ono poskytnuté číslo a ejhle blbka mě posílá na pobočku. SMS z UCB tvrdí něco jiného a všechna data už banka má, akorát je někdo tupej a línej. Na reklamace odpovídají, nemůžeme pomoci, kontaktujte banku. Když ale nejsem klient, ale banka mi dluží, není snazší podnět k Finančnímu arbitrovi? Můj právník se už těší, jak si na tomhle bordelu smlsne, máte někdo podobnou zkušenost?

Kategorie