Místa

Víkend v Poděbradech

Z času na čas to chce někam vypadnout ale zůstat v civilizaci. Nedávno padlo rozhodnutí strávit pár dní o víkendu v Poděbradech. Pramenitá, léčivá voda na kolonádě zdarma, parkování, pokud seženete místo také a koupat se bylo kde. Pár fotek z civilizace je zde…

Kategorie

Lom Hády v zimě

Procházejíc své fotky z Brna přicházím na to, že jich mám spoustu ale spoustu nepublikovanou. V tomto krátkém příspěvku nabídnu několika zimních fotek Lomu Hády.

Kategorie

Noční Petrov

Noční Petrov – jeden a ten samý a pořád jiný. Procházejíc starší fotky jsem našel nikdy nepublikované fotografie nočního, večerního Petrova (katedrála sv. Petra a Pavla). Jak tak koukám, foceno s různými objektivy z trochu odlišných míst ale mraky a světla byly skoro stejné.

Kategorie

Cesta do Piešťan

Cesta do Piešťan – každá cesta odněkud někam je vlastně takový malý proces postupování od startu k cíli. A jestli samotnou cestu úplně neznáte, může být proces celkem zajímavý a zábavný, především pro amatérského fotografa. Jednou v létě, na cestě za dlouholetou kamarádkou do Piešťan, když manžel u vší počestnosti nebyl doma, jsem si udělal malý výlet a ejhle. Aleje stromů lemující silnice umožnili pohled i na obsah silnice, tzv.

Kategorie

Klenová

Klenová – pohled na panský dům a přilehlápole, statky od kamenné hradby hradu Klenová.

Kategorie