Květena

Před sklizením zahrádky

Mám malou zahrádku, pro radost a relaxaci. Není nic lepšího, že se vyhrát s rostlinkami a zemí. Z nějakého důvodu se u mě nedaří normální mátě, mátě peprné. Na druhou stranu šlechtěná máta s příchutí pomeranče roste jako z vody. Spolu s ní i nějaké trvalky s červenými květy. Takto to vypadalo těsně před tím, než jsem je před zimou sklidil.

Rajčata na malé zahrádce

Začátkem roku to byl jen takový pokus. Zkusit na mini zahrádce něco jiného než jen okrasní dřeviny. Pravdě řečeno, nemyslel jsem, že uprostřed sídliště by se něčemu, jako jsou rajčata, máta, oregano a jiné rostliny každodenní potřeby mohlo dařit. A ono se snad daří, rajčata jsem volil keříková, ty se prý dokonce musí střihat a od květu už mají i pár plodů.

Listy stromu

Listy stromů možno vidět skoro v každém ročném období. Jednou jsou hezky zelené, jindy žluté, červené, suché atp. Podle mého je na nich vidět jak, plyne čas, a jak se světlo mění v barvy od svého podkladu, od kterého se odráží. I těchto málo lístků bylo potěšeném vyfotit a publikovat

Květy na terase

Kamarádka co bydli v Praze, mě pozvala k sobě na návštěvu, pochlubit se mimo jiné novým bytem krátnou terasou, výhledem a chlupatou kočkou. Několik záběrů z této návštěvy je vidět v této galerii. Kytky má ale povedené.